REFERENCE

 

Má práce je pro mě zábavou a také závazek kvalitně odvedené práce. Níže se dočtete reference na mou osobu.

Naše společnost Continental Barum každoročně organizuje reprezentační plesy pro zaměstnance. V roce 2018 se konal s podtitulem Večer plný muzikálů. Celým večer nás provázely muzikálové hity jako např. Moulin Rouge, Hair, Pomáda anebo Noc na Karlštejně. Michal Borovský patřil k hlavním účinkujícím tohoto komponovaného večera jako Pan Muzikál. A spolu s moderátorem Romanem Vojtkem se starali po celý večer o moderaci jednotlivých tanečních vystoupení ve všech sálech Kongresového centra Zlín.

 

BARUM CONTINENTAL

Michal Borovského jsem oslovil pro moderování plesu, a nelituji, překvapil pohotovým a svébytným humorem, který ale jeho projevu nikterak neubral na profesionalitě, skvěle reagoval na náladu společnosti a jsem přesvědčen že skvélá atmosféra která akci prolnula byla z velké části jeho zásluha! Rovněž kvituji bezproblémovou komunikaci s Michalem.

 

PLES MANDALA

Michal pravidelně moderuje naše slavnostní taneční večery a vždy je postaráno o profesionální vedení večera, vtipné poznámky a neotřelý přístup. Příště opět využijeme služeb moderování Michala Borovského.

 

TANEČNÍ STUDIO HMdance

Každoročně pořádáme na závěr roku taneční akademii, kde se rodičům představí všechny děti a ukážou, co se naučili. Tento, pro nás, důležitý večer, moderoval Michal Borovský a my byli maximálně spokojeni uvolněným, ale profesionálním moderováním a přístupem. Doporučujeme!

​​​​​​​

TANEČNÍ SKUPINA LDance

Michal Borovský je pohotový a vtipný moderátor, ktorý svojím nezameniteľným šarmom obohatil našu oslavu 10 výročia vzniku fakulty. Jeho profesionálny prístup a vysoké pravcovné nasadenie boli čerešničkou na torte tohoto výnimočného dňa. Ak chcete svoj program povýšit, tak smelo do toho. Michal je výborná voľba.


10. výročí FLKŘ Uherské Hradiště